چرا کلاسهای آیریسک ارزان است؟

در چند سال گذشته که کلاس‌های متمرکز المپیاد برای مرحله‌ی اول و دوم باب شده است، آیریسک همواره برنامه‌ریزی عالی کلاس‌ها را با بهترین اساتید و کمترین هزینه برگزار کرده است. آن چه دیده شده بهترین نتایج کشور در کلاس‌های آیریسک بوده است، اما هر روز اولیاء و دانش‌آموزانی که با آیریسک تماس می‌گیرند ابراز تعجب می‌کنند که چرا با وجود برترین نتیجه، و دبیران مشترک دیگران با آیریسک هزینه کلاس‌های آیریسک بسیار کمتر از دیگران است؟

در پاسخ به این سوال:

1⃣ در آیریسک هزینه دریافت شده از بچه‌ها فقط صرف برگزاری کلاس‌ها و حق الزحمه اساتید می‌شود و با اعتماد دانش‌آموزان و خانواده‌ها، نیازی به پرداخت پورسانت به افراد مختلف برای جذب دانش‌آموز نبوده است.

2⃣ تعداد شرکت‌کنندگان در دوره‌های آیریسک در تمام رشته‌ها آنقدر زیاد بوده است که هیچ‌گاه کلاس رشته‌ای از المپیادها کنسل نشده است (چیزی که در هیچ کجا سابقه ندارد و همواره فقط کلاسهای پر مخاطب را برگزار کرده‌اند) برای همین هزینه‌های ثابت بین تمام دانش‌آموزان تقسیم می‌شود و نیاز نیست دانش آموزان اندک، هزینه‌های بزرگی را متقبل شوند.

3⃣ مخاطبان به آیریسک می‌آیند تا بیاموزند و موفق شوند و مدال بگیرند. برای همین حاضر نیستند پول زیادی بابت مسابقه‌های تفریحی و جایزه و کارهای تبلیغاتی پرداخت کنند.

4⃣ محل برگزاری کلاس‌های آیریسک، دانشگاه‌هایی هستند که علاوه بر داشتن بیشترین امکانات آموزشی، دغدغه‌ی آموزش و فرهنگ را هم دارند و هزینه‌های کمتری را بابت اجاره‌ی محل برگزاری دریافت می‌کنند.

با این 4 نکته؛ مشخص می‌شود که چرا با بهترین دبیران و برنامه‌ریزی طولانی مدت و زمان بیشتر برای کلاسها، هزینه دوره های آیریسک کمتر از همه جا است. در طول 8 سال فعالیت کوشیده‌ایم هزینه کلاس و المپیاد فشار مضاعفی بر خانواده‌ها وارد نکند.

یک نظر

  1. سلام.لطفا آدرس نمایندگی استان مرکزی در اراک را منتشر کنید و بفرمایید باید دانش آموزان اراک کجا مراجعه کنند؟سپاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *