مدرسین المپیاد آیریسک یا تیم کهکشانی‌ها؟!

چند خطی درباره موفقیت‌های فردی مدرسین آیریسک

چندی پیش درباره‌ی موفقیت اساتید المپیاد زیست و فیزیک و انتخاب ایشان به عنوان اعضای کمیته‌های المپیاد باشگاه دانش‌پژوهان جوان نوشتیم [+]. در طول هفته‌های اخیر نیز ذهن ما همراه دوستانی بود که اگرچه تا کنون به بهترین وجه ممکن برای دانش‌پژوهان تلاش کرده بودند، اما برای دیدن دریچه‌های جدید علمی و پیشرفت هر چه بیشتر، ادامه‌ی تحصیل در کشورهای دیگر را در نظر گرفته بودند. آقایان کوشا پایداری (زیست‌شناسی – آمریکا)، امیر پندی (زیست‌شناسی – فرانسه)، امیرحسین هاشمی (ادبی – آمریکا) و آرمین طاهری (فیزیک – کانادا)  از مدرسین المپیاد در آیریسک بودند که حداقل تا دو سال دیگر ایشان را نخواهیم دید. همچنین آقای سیدمرتضی حسینی (کامپیوتر) از همکاران بخش فنی و نرم‌افزاری آیریسک نیز برای ادامه‌ی تحصیل در مقطع دکتری به پرتقال رهسپار شدند. امیدواریم هر چه بیشتر موفقیت این دوستان را شاهد باشیم و دوباره و با انرژی بیشتر، در کنار هم برای پیشرفت دانش‌پژوهان تلاش کنیم.

علاوه بر این، دو تن از همکاران خوب آیریسک موفق شدند مدال‌های طلای المپیاد دانشجویی را در سال جاری درو کنند. آقای سیدحیدر مروج دانشجوی ترم ششم شیمی دانشگاه صنعتی شریف، یک سال زودتر از دیگر رقبا و به عنوان برترین دانشجوی شرکت‌کننده در المپیاد شیمی دانشجویی امسال ظاهر شد [+] و آقای محسن گلکار پروین توانست از سد المپیاد دانشجویان علوم پزشکی بگذرد و مدال طلا را به دست آورد [+].

خرسندیم و بر خود می‌بالیم که چنین همکارانی ما را برگزیده‌اند و علاوه بر پرورش و به دست آوردن موفقیت‌های فراوان دانش‌آموزی در طول سالیان، همچنان خود نیز دانش‌پژوه باقی مانده‌اند و بازار اژدهاکشی [+] ایشان را در خود جذب نکرده است.

یاحق

2 نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *